Kontakty

Tel.: +420 774 985 093

E-mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provozní doba

Po-Pá: 8:00 - 16:00

Navštivte nás také na sociálních sítích

       
 

Výroba, prodej a pronájem prodejních stánků je důležitou náplní naší činnosti. Našim klientům se snažíme nabízet, co nejlepší provedení snadno smontovatelné konstrukce, vyhovující veškerým požadavkům. 

Naše prodejní stánky se vyrábějí z kovové konstrukce s různou povrchovou úpravou a s nepromokavou, snadno omyvatelnou plachtou.

 

slevy na všechny prodejní stánky 15% ze stávající ceny.

Množstevní sleva na všechny prodejní stánky 20% ze stávající ceny při odběru nad 5ks.


sleva na všechny velkoprostorové stany 20% ze stávající ceny.

slevy platí do vyprodání zásob.

 

Prodáváme a pronajímámé párty stany a přístřešky. Svým klientům nabízíme párty stany a přístřešky různého provedení vždy tak, aby byli maximálně spokojeni a aby vyhovovali jejich požadavkům a nárokům

Veškeré naše párty stany a přístřešky jsou vyrobeny z kovové konstrukce a kvalitní plachty s PVC úpravou, což zvyšuje jejich praktičnost a použitelnost v povětrnostně náročnějších podmínkách.

 

 

Velkou část naší nabídky tvoří i kovové lavičky s dřevěnou výplní. Své využití najdou ve veřejných prostranstvích i administrativních prostorách, kde mohou doplnit exteriér a interiér. V naší nabídce naleznete kovové lavičky elegantně i designově zajímavé modely. 

Veškeré námi nabízené modely laviček jsou naší výrobou, díky čemuž vám můžeme nabídnout zajímavější ceny, než naše konkurence. 

 

Kovové stoly jsou vyráběné z kvalitní a masivní konstrukce. Využití těchto stolů najdete ve veřejních parcích tak i pro soukromé využití. Veškeré námi nabízené modely stolů jsou též naší výrobou. 

Většina našich kovových stolů jsou konstruovány tak, aby svým stylem mohly ladit k našim lavičkám. Též je možné výběr s možností ukotvení na betonový podklad nebo přímo do betonu.

 

Naše společnost se snaží splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Jedná se hlavně o ploty, zábradlí, přístřešky, vjezdová vrata, vstupní vrátka, schodiště atd. Podle přání zákazníka vytvoříme produkt dle jeho požadavků přesně na míru.

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY A REKLAMAČNÍ ŘÁD

 

Obchodní podmínky ke stažení zde

Reklamační řád ke stažení zde